Anasayfa Ekibimiz
Temizlik Şirketi Temizlik çözümleri sunmaktadır. izmir temizlik,izmir temizlik şirketleri, google,pagerank,gencturk,yahoo,dmoz,dizin Ev Temizliği
BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ PDF Yazdır e-Posta

 

            Bostanlı ve karşıyaka  bölgesinde 16 yıldır hizmet veren firmamız sizlerin beğenileriyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Çevrenizde birkaç kişiye sormanız bizler hakkında yeterli bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Her temizlik şirketi asla EGE Temizlik değildir. Firma ismimizin benzerleriyle karşınıza çıkan firmalardan ve taklitlerimizden sakınınız.

           Şirketimiz çok uzun yıllardır Bostanlıdaki adresinde siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmakta  yaptığı işi layıkıyla yerine getirmektedir. Özellikle ev temizliği anlayışımız tamamıyla siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmakta ve en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

           Firmamız Ege Temizlik derinlemesine temizlik anlayışının en üst noktasındadır. Tamamıyla müşteri odaklı bir temizlik hizmeti sunan Ege temizlik personeli kadrolu ve uzun yıllardır yanımızda çalışan güvenilirlik ve iş tecrübesi bakımından tamamıyla güvenebileceğiniz kişilerden oluşmaktadır.

  Bostanlı, ev temizlikleri, temizlik şirketi ihtiyacı ve temizlikle ilgili her konuda güvenebileceğiniz bir destek kurum 

    

  En iyi referansımız komşularınız 

 

 
KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETİ FİRMASI PDF Yazdır e-Posta
KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ EGE TEMİZLİK
 

 

KARŞIYAKA BOSTANLI ADRESİNDE BULUNAN FİRMAMIZ 16 YILDIR SİZ KARŞIYAKALI DOSTLARIMIZA PROFESYONEL TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLARLA SUNMAKTADIR

 

 

 

 

KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ 
   
 

         Şirketimiz Karşıyaka temizlik firması olarak Ege bölgesinin tamamına temizlik hizmeti veren profesyonel bir firmadır. Her türlü ev temizlikleri yazlık,villa ,daire , işyeri, malikane türü mekanlarınız temizlik hizmetlerini itinalı bir şekilde 1995 yılından beri yapmaktadır.

         Mekanlarınızın boş dolu veya inşaat sonrası temizliklerini yılların tecrübesi ile istediğiniz şekilde yapmakta ve sizleri tertemiz mekanlara kavuşturmaktadır. Karşıyaka temizlik hizmeti kapsamında cam çerçeve temizlikleri, dolap içleri beyaz eşyaların arkaları, balkon teras temizlikleri, halı koltuk yıkama havalandırma, banyo tuvalet temizlikleri, depo,kiler tavan arası temizlikleri veya sizlerin temizlenmesini istediğiniz diğer yerler personellerimiz tarafından içinize sinecek şekilde detaylı bir biçimde yapılmaktadır.

 

         Karsıyaka temizlik şirketi randevu:  0 232 336 42 77   0 554 837 11 44 

 

         Temizlik ihtiyacınız olduğunda bir kaç gün öncesinden firmamıza ulaştığınız takdirde istediğiniz gün için program oluşturulup belirtilen saatte temizlik ekibimiz adresinizde olmaktadır.

 

       Karşıyaka temizlik şirketi olarak : 300 m2 ye kadar olan alanların temizlik işlemleri yeterli sayıda personel ile aynı gün içerisinde bitirilmekte daha büyük alanların temizliği büyüklüğe göre zaman almaktadır. arkadaşlarımız belirtmiş olduğunuz günde gelip yapılması gereken her türlü temizlik hizmetini itinalı bir şekilde yapmaktadır. Temizlenen alanlar beğeninize sunulup onayınız alınarak teslim ediliyor.

Temizlik esnasında kullanılan ürünler:

        Kullanılan temizlik deterjanlarının tamamı genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit bazlı veya zehirleyici zarar verici ürünler kullanılmamaktadır. Kullanılan temizlik bezleri yeni bezdir. veya mikrofiber bez kullanılır. Camlar için 20/10 suprem bezler top halinde alınıp kullanılacak büyüklükte hazırlanır ve kullanılır.

Çalışma saatleri:

        Başka bir saat belirtilmediği takdirde elemanlarımız saat 9:00 civarında belirlenmiş olan adreste hazır bulunmakta ve iş başı yapmaktadırlar. Bitiş saati olarak belli bir saat olmamaktadır arkaraşlarımız işleri bitene kadar çalışmaktadırlar.

Karşıyaka temizlik fiyatı:

        Temizliğini yaptığımız alanlar çeşitlilik gösterdiği için standart bir temizlik fiyatı olamamaktadır. Fiyatlarımızı maliyete göre şekillendirdiğimiz için temizlenecek olan alanın büyüklüğü temizlik çeşitliliği kullanılacak eleman sayısı gerekli malzeme durumu gibi etkenler birleştirilip en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız.

 

            Karşıyaka temizlik şirketi olarak 1995 yılından beri hizmet verdiğimiz Karşıyaka ve civarında bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin de tavsiyeleri ile her gün katlanarak artan bir müşteri portföyü ile Siz dostlarımıza uzun yıllar hizmet vermek amacındayız.

 

 Tertemiz mekanlarda mutlu günler dileği ile  Karşıyaka temizlik şirketleri

 

 

Diğer temizlik şirketlerinden en büyük farkımız sizlerle aynı anlayışı paylaşıyor olmamızdır.

 

Karşıyaka temizlik/temizlik firması karşıyaka,/ ev temizleme şirketleri karşıyaka/ temizlikci bayan karşıyaka/ktemizlik personeli ev temizliği karşıyaka/ karşıyaka bölgesine temizlik hizmeti/karşıyaka ev temizlik / evlere temizlikci karşıyaka / karşıyakanın her semtine temizlik / izmir karşıyaka temizlik / temizlik şirketi karşıyaka izmir / 

 
EV TEMİZLİĞİ İZMİR EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ PDF Yazdır e-Posta

EV TEMİZLİĞİ     

   Yoğun iş temposu içerisinde evinizin temizliğini eğer düzenli olarak yapmıyorsanız temiz bir eve sahip olmayı hayal edemezsiniz. Ya temizlik şirketleri'nden profesyonel destek alacaksınız, yada evinizi temizlerken uygulamanız gereken bazı temel noktalar vardır onları uygulayarak temiz bir eve sahip olacaksınız. Temizlik işinizi kendiniz yapmayı düşünürseniz ev temizliği nasıl yapılır bununla başlamalısınız. Bir temizlik programı yapmak büyük ölçüde işinizi kolaylaştıracaktır.Haftanın her günü yarım saat ortalığı toplamak için yarım saat de temizlik için olmak üzere bir saatinizi bu iş için ayırırsanız sorun çözülmüş olacaktır. İlk oarak başlamanız gereken nokta düzenli olarak kullanmadığınız eşyalarınızı seçip bunlardan kurtulmaktır. Onları muhafaza etmenin bir yararı olmayacağı gibi sadece yer kaplamakla kalmayacak aynı zamanda karmaşıklığın bir parçası olacaklardır.Eğer atmak istemediğiniz eşyalarınızın ileride işe yarayabileceğini düşünüyorsanız onları ayrı bir kutuda saklayabilirsiniz. Artık ev temizliği nasıl yapılır öğrenmeye başlıyoruz.

     Şimdi sıra geldi ev temizliğine nereden başlamalıyım sorusunun cevabına. Temzilik göreceli bir iştir. sizi en çok rahatsız eden yer neresi ise oradan başlamak işin yarısını bitirmeye eşdeğerdir. Evinizi odalar banyo mutfak balkon gibi eşit parçalara bölün en çok temizliğe ihtiyacı olan bölüme öncelik vererek işe başlayabilirsiniz. hergün bir yer ve en fazla bir saat ayırın temizlik işine muhtemelen bazı bölümler bir saat içerisinde bitmeyecektir (mutfak ) gibi  bu bölümleri de kendi içinde bölebilirsiniz  birinci gün sadece üst dolaplar  yarın alt dolaplar sonraki gün cam  yerler ve mutfak bankosu şeklinde böylelikle işiniz çok kolaylaşacaktır 

MUTFAK TEMİZLİĞİ

       Ev temizliği için mutfak en önemli yeri kaplar Mutfak temizliğine başlamadan önce yiyecek ve içecekleri ortalıktan kaldırmalısınız. Mutfak temizlikleri için kimyasal ürünler yerine genel temizlik ürünleri tercih edilmelidir. Buzdolabı, fırıngibi elektirikli aletleri temizlemekle başlayabilirsiniz.Temizlik esnasında fişlerini pirizden çekin içlerindeki malzemeleri tamamen boşaltın arkalarını ve altlarını temizlemek için birisinden yardım isteyerek çekebilirsiniz yada güçlü kaslarınızı kullanınız daha sonra raflarını çıkarın.sünger yardımıyla rafları tablalarıve iç kısımlarını yağ çözücü özellikli deterjan kullanarak temizleyin daha sonra temiz bir bez yardımı ve bol su ile iyice durulayın. İçi temizlenmiş aletlerinizin eşyalarını silerek düzenli bir şekilde yerleştirin.Temzilik suyunu sık sık değiştirin. Mutfak dolaplarını boşaltın içlerini sünger yardımı ile ovalayarak deterjanlı biçimde sildikten sonra temiz bir bez ile iyice durulayın . uzun zamandır kullanmadığınız mutfak gereçlerinizi temizleyerek yerleştirin. mutfak camlarını temizlerken varsa önce panjurlar cif ve sünger yardımıyla iyice ovulmalı gerekiyorsa biraz da yağ çöz kullanılmalı iyice durulanmalıdır. Cif fazla kullanılırsa kuruduktan sonra beyaz bir tortu bırakabilir buna mahal vermemek için iyice durlanması yeterlidir. çerçevelerde aynı yöntemle temizlenmelidir. camlar ise biraz çam sil sıkılarak temiz bir bez ile temizlenebilir. mutfak fayanslarını temizlemek için mr muscle benzeri temizlik ürünlerinden sıkarak temiz bir bez yardımı ile silerek temizlenebilir.Yerler için eğer halı var ise kaldırılmalı elektirik süpürgesi tutulduktan sonra vileda ile silinmesi mutfak temizliğinizi bitirmektedir.Mutfak temizliğinin bitmesi demek ev temizliğinin yarısının bitmesi demektir.

BANYO TEMİZLİĞİ

      Temizlk sırasında eldiven kullanmanız ellerinizin tahriş olmasını önler. Ev temizliği içerisinde banyo hijyen açısından dikkat edilmesi gereken bir yerdir.Banyo duvarlarını duş bölümünü ve küvet kısmını temizlemek için fayans temizleyici ürünler kullanınız.Tuvalet içi ve etrafı için çamaşır suyu veya dezenfekte edici ürünler kullanmalısınız . fakat bu iki ürünü (çamaşır suyu ve fayans temizleyici )aynı anda kullanmamalısınız. bu iki ürünün karışımı zehirleyici olmaktadır ve çok tehlikelidir. bu yüzden banyo temizliği iki bölümde yapılmalı ve temizlik işlemi sonrası mutlaka çok iyi bir şekilde durulanmalıdır.Duşakabin camlarındaki kireç kalıntılarını temizlemek için çamaşır sodası kullanılabilir veya bu işlem için hazır olarak satılan ürünler tercih edilebilir.Fayanslardaki kireç kalıntıları da aynı yöntemle çıkmaktadır. banyo temizliğini önce klozet tuvalet temizliği sonra diğer yerlerin temizliği esasına göre iki parça halinde yapınız ve her temizlik işlemi sonrası iyice durlayın ve kuru bir bez ile kurulayınız.

ODALARIN TEMİZLİĞİ 

    Odaların temizliği büyük ölçüde dağınıklığın toplanması demektir.Ev temizliğinin yarısı dağınıklığın toplanmasıdır.Etrafta o odaya ait olmayan eşyaları yerlerine kaldırınız. Perdeleri sökerek makinaya atınız. koltukları çekerek altlarını elektirik süpürgesi ile süpürünüz halı yoksa vileda ile siliniz.halınızı çırpma şansınız var ise çırparak yok ise süpürerek temizleyiniz .bir toz bezi yardımı ile eşyaların üzerlerindeki tozları alınız perdeler çıkana kadar cam ve çerçeveleri yukarıda anlattığımız şekilde temizleyip çıkan perdelerinizi ütüleyerek veya ütülemeden takınız.

ZEMİN TEMİZLİĞİ 

     Parke ve ıslak zeminleri temizlemeden önce süpürmelisiniz ahşap zeminler (parke) ahşap koruyucu ve parlatıcı özelliği olan ev temizliği ürünleri ile (pronto)gibi temizlenir. mermer alanlar asla porçöz gibi asitler ile temizlenmez mermer üzeri deforme olur tırtıklı bir yüzey oluşur ve çok çabuk kirlenir ve sürekli kirli görüntü oluşur mermer temizlikleri genel temizlik ürünleri (mark,fabuloso ) türündeki ürünler ile silinmelidir.Fayans seramik temizlikleri çok kirli ise fayans temizleyiciler ile değilse genel temizlik ürünleri ile temizlenmelidir. DERZ ARASI temizliği için fayans temizleyici dökülüp sünger veya tel yardımı ile temizlene bilmekte veya buhar veren makinalar ile temizlenir. Pvc zeminler cif ile fırçalanarak ve sonra durulanarak temizlenebilir. pvc zemin eğer işyeri veya ayakkabı ile kullanılan bir bölgede ise günlük olarak belirtilen şekilde temizlenmelidir. Ev temizliği nasıl yapılır artık öğrenmiş bulunuyorsunuz

 

Temizlik işleminiz bitmiştir şimdi kahve zamanı :))

 

Bütün bunları yapmak çokmu zor geldi yada hergün ev temizliği ile uğraşmak istemiyormusunuz bir seçeneğiniz daha var 0 232 336 42 77 numaralı telefonu arayın biz EGE TEMİZLİK olarak sizlere tertemiz mekanlar sunalım

 

 

 
 İzmirdeki ev temizlik firmaları ev temizleme şirketi evlere hizmet veren temizlik şirketi,ev temizliği izmir,evlere temizlik hizmeti,evlere temizlik şirketi,evlere temizlik firması
 
 
İzmir ev temizliği şirketi/ev temizleme firmaları/evlere temizlik yapan şirketler/ev temizliği ücretleri/karşıyakada ev temizliği/
evlere temizlik elemanı/bornova ev temizliği/çeşme foça ev temizlikleri 
 
   
 
 

İzmirin her semtine 

Ege bölgesi dahilndeki tüm yazlık alanlara  

      Ev, İşyeri ,Fabrika, Okul  ve her türlü temizlik hizmeti verilmektedir

            İzmir ev temizliği hizmetimiz İzmirin her semtine mevcuttur.Ev temizlikleri mekanın büyüklüğü yapılması istenen hizmet çeşitliliği, hangi aralıklarda olacağı boş veya kullanılır vaziyette olması gibi detaylar netleştikten sonra düşlemiş olduğunuz hizmeti sizlere sunuyoruz 

 
 
 
 

EGE TEMİZLİK

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda;

·         EGE temizlik şirketi sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak

·         Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek günümüz teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak ve  çalışanları bilgilendirmek ve seminerler düzenleyerek eğitmek.

·         Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.

·         Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek

·         Temizlik sektöründe hep bir numara olmak öncelikli hedefimiz.

·         Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak ve kalıcı kılmak.

·         Her zaman daha iyi daha kaliteyi aramak ve bulmak olarak özetlenebilir.

 
 
 
 
 
 

İzmirdeki ev temizlik firmaları ev temizleme şirketi evlere hizmet veren temizlik şirketi,ev temizliği izmir,evlere temizlik hizmeti,evlere temizlik şirketi,evlere temizlik firması

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 8 > 19